HomeFAQs 3

Часті питання

Знизу ми зібрали усі найчастіші питання які ми отримуємо щодо карток. Ви можете ознайомитись із ними і спитати у нас якщо будуть питання.

Замовлення

Ви можете замовити картку із отриманням онлайн, на електронну пошту, або замовити її із доставкою на вашу пошту. Ви відправляємо кожен день. Десь від 1 до 4 дней Нова Пошта доставляє замовлення в залежності від вашої локації. 

Стандартно ми відправляємо сертифікат або картку в залежності від того що приймає компанія яка буде надавати послуги. Інструкцію як використовувати. Та стандартне опакування. Ви також можете дозамовити інше на нашому сайті з вже представленних варіантів.

Стандартно ми відправляємо ваучер із кодом сертифікату. Є також можливість замовити красиві подарункові упаковки.

Так, ви можете це зробити. Але сума одного замовлення не може перевищувати 40 тисяч гривень. 

Якщо ви оберете електронний сертифікат ми відправимо вам його на електронну пошту, яку ви вкажете при замовленні.

Якщо ви оберете отримання сертифікату фізично, то ми відправимо його на обране вами відділення Нової Пошти або Укрпошти на наступний робочий день.

Фізичні замовлення доставляються лише територією України. Але ви завжди може замовити електронну картку в будь-яку точку світу. 

Так. При замовленні ви можете написати у коментарях коли б ви хотіли, щоб ми відправили сертифікат. 

Ні. Ви можете придбати сертифікат як гість та не реєструватись у системі. Або написати до нас і ми оформимо вам замовлення через Telegram, Viber або електронну пошту. 

Оплата

Ні. Подарункові картки не підлягають поверненню. Ви можете замовити мультисертифікат із відповідним номіналом, а людина сама обере яку із карток у нас замовити. 

Інструкція щодо використання подарункового сертифіката у кожного партнера може відрізнятися. Разом із карткою ми вишлемо до вас інструкцію як цим сертифікатом можна скористуватись. Детальну інформацію завжди можна знайти на сторінці сертифіката конкретного бренду.

У нас ви можете зробити оплату карткою або переказ на розрахунковий чи картковий рахунок. 

Ні. Якщо ви обрали конкретний сертифікат чи магазин – то обміну чи повернення немає. Будь ласка, перевіряйте сертифікат перед оформленням.

Ні. У вас є можливість використовувати лише ту суму, номінал якої вказаний на сертифікаті. 

Ви можете розрахуватись тим сертифікатом, який у вас є. Наприклад, якщо у вас сертифікат на 1000 гривен, а товар коштує 1200, то 1000 гривень покриє ваш сертифікат, а 200 гривень вам треба буде доплатити у місці, де ви будете його використовувати.

Так. Сертифікат немає імені і може використовуватись будь якою особою.

Замов подарункову карту за хвилини!

Отримай
100 ₴
Корзина